A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Андріяшівської сільської ради Роменського району Сумської області

Джура

І (територіальний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

03 травня 2023 року Центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Андріяшівської сільської ради Роменського району Сумської області на базі Перекопівського ліцею-закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів було проведено І (територіальний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яка є однією з системних форм позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, важливим засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. Головними учасниками Гри стали команди-рої Перекопівського (директор Сколота В.О.), Андріяшівського (директор Шевченко Є.С.),, Анастасівського (директор Баскакова Л.М.) та Глинського (директор Василенко Ю.В.) ліцеїв-закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Андріяшівської громади.

15:10 04.05.2023

Семінар-нарада з головами та членами суддівської колегії Гри

01.05. 2023 року організаційним комітетом з підготовки та проведення І (територіального) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") на базі Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Андріяшівської сільської ради Роменського району Сумської області відбулася семінар-нарада з головами та членами суддівської колегії. У ході наради було обговорено терміни, час та місце проведнення Гри; обрано головного секретаря суддівської колегії,  склад суддівських колегій кожного конкурсу; визначено форму протоколу конкурсів, критерії оцінювання та розглянуто ряд інших важливих питань щодо організації та проведення Гри.

15:08 04.05.2023

Семінар-практикум для виховників Джур

22 березня  2022 року на базі Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Андріяшівської сільської ради Роменського району Сумської області. У ході зустрічі були обговорені заходи щодо організації та проведення територіального етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

10:49 18.04.2023

Школа виховників Джур

15-16 грудня 2022 року на базі комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю за фінансової підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації відбулася очна сесія обласної Школи виховників джур. 

10:29 18.04.2023

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень